ru en

ТОВ Електропівденатоммонтаж


Електропівденатоммонтаж - монтаж конструкції

Персонал

У ТОВ «ЕЮАМ» працюють досвідчені фахівці, які здійснюють свою діяльність високопрофесійно і з гарантією якості.

Провідні фахівці підприємства працюють в електроенергетичній галузі більше 10 років, неодноразово нагороджені почесними грамотами Кабінету Міністрів України і НАЕК «Енергоатом».

На підприємстві впроваджена система залучення молодих фахівців, які закінчили вищі і середні технічні навчальні заклади.

Щоб забезпечити безпеку та високу якість виконуваних робіт, виробничо-технічний персонал регулярно проходить навчання для підвищення своєї кваліфікації як в Україну, так і за кордоном: у Німеччині, Швеції. Підвищення кваліфікації робітників проводиться в навчально-курсових комбінатах та експертно-технічних центрах.

Інженерно-технічний персонал підприємства атестований на знання нормативно-правових актів з ядерної та радіаційної безпеки.

З моменту реєстрації нашого підприємства склад ключових співробітників залишається стабільним. При цьому загальна кількість персоналу постійно збільшується, а напрацьований досвід і знання нарощуються.

Електропівденатоммонтаж - монтаж конструкцій високовольтних ліній

В структуру нашого підприємства входять виробничі підрозділи:

  • шість монтажних ділянок;
  • налагоджувальна ділянку;
  • виробничі ділянки, що виконують роботи на зарубіжних об'єктах;
  • проектно-конструкторський відділ;
  • електротехнічна лабораторія;
  • лабораторія зварювання та контролю з експериментально-виробничими майстернями.

Кожен працівник у підрозділах відповідально і кваліфіковано виконує свої функції, забезпечуючи тим самим повний цикл реалізації проекту: починаючи з розробки проектної документації і закінчуючи введенням об'єкта в експлуатацію.

Первичная профсоюзная организация нашего предприятия входит в Харьковскую областную организацию профсоюза работников энергетики электротехнической промышленности Украины.

Електропівденатоммонтаж - підстанція в експлуатації

Виробництво

Панелі датчиків КВП, які виготовляє наше підприємство, призначені для установки на них перетворювачів або приладів, що показують абсолютний та(або) надлишковий тиск, розрідження, а також різницю тисків, що застосовуються в системах контролю, регулювання та керування технологічними процесами на АЕС. Дана продукція має сертифікат відповідності, виданий УкрСепро, а також проходить спеціальну прийомку, що проводиться СЕРТЦентр АСУ Держцентрякості.

Модулі для обв'язки стендів КВПіА для ТЕС типів МОМ, Момсен, МОДС призначені для установки на них дифманометрів і манометрів, що контролюють параметри технологічних установок із середнім тиском до 38,0 МПа і температурою до 600 ° С.

Для виготовлення панелей датчиків і модулів для обв'язки стендів КВПіА в основному використовуються запірна арматура і точені вироби, що випускаються ЗАТ «ЦКБА».