ru en

ТОВ Електропівденатоммонтаж


Ми поставляємо

(інформація за тел. +38 057 7662072)
Панелі сенсорів КВПіА для АЕС Панелі застосовуються для встановлення на них первиних приладів, що контролюють параметри технологічного устаткування. Панелі встановлюються в спеціальних приміщеннях сенсорів КВПіА та інших приміщеннях технологічних систем АЕС та АСТ, що обслуговуються та напівобслуговуються.  Кліматичне виконання - УХЛ4 згідно з ГОСТ 15150-69.
Кабельні металоконструкції Короби електротехнічні сталеві оцинковані

Короби електротехнічні типу КП сталеві оцинковані застосовуються при прокладанні силових та контрольних кабелів і дротів на відкритому повітрі, всередині будівель та споруд. Кліматичне виконання - T (з нанесенням цинкового покриття). Ступінь захисту - IP31 згідно з ГОСТ 14254-80.

Короби металеві блочного типу

Короби типу ККБ металеві блочні оцинковані застосовуються при прокладанні силових кабелів напругою до 10 кВ та сумісно силових та контрольних кабелів по площадках обслуговування, фермах, колонах та стінах, під перекриттями всередині будівель та споруд, а також на відкритому повітрі на спеціальних і технологічних естакадах та інших опорних конструкціях. Кліматичне виконання - У3,  T (з  нанесенням  цинкового  покриття). Ступінь захисту - IP33 згідно з ГОСТ 14254-80.

Профілі гнуті та штаби перфоровані сталеві електромонтажні

Призначені для кріплення кабелів, дротів, труб та апаратів, що застосовуються в електромонтажному виробництві, а також для виготовлення різноманітних видів конструкцій при виконанні електромонтажних рабіт.

Вироби для встановлення КВПіА на АЕС та ТЕС Призначені для встановлення і монтування первинних перетворювачів контрольно-вимірювальних приладів, що застосовуються для вимірювання, сигналізації та регулювання температури, тиску, витрачання, рівня та інших технологічних параметрів.
Коробки для електропроводок до 1000 В Коробки клемні типу КЗ

Застосовуються для розгалудження мідних та алюмінієвих дротів та кабелів розрізом від 0,5 до 6 мм2 в ланцюгах  вторинної  комутації  при  напрузі до  600 В.  Кліматичне виконання - УХЛ3  згідно з ГОСТ 15150-69.  Ступінь захисту - IP54, IP55 згідно з ГОСТ 14254-90.

Пункти розподільчі Призначені для розподілу електричної енергії, захисту електричного устаткування при перевантаженнях і струмі короткого замкнення для нечастих (до 6 на добу) оперативних включень і відключень електричних ланцюгів з нормальною напругою до 380  В змінного струму.  Вид кліматичного виконання У3 згідно з ГОСТ 15150-69. Номінальна напруга 380 В, 50 і 60 гц.  Ступінь захисту IP21, IP54 згідно з ГОСТ 14254-80.
Блоки електричних засувок

Призначені для монтування первинних та вторинних електричних ланцюгів, а також для здійснення місцевого керування засувками. Блоки можуть поставлятись або з роз'ємами "ШР","2PTT","РБН1", або с затискачем “ЗТ”.

Модулі для обв'язки стендів КВПіА для ТЕС Призначені для встановлення на них дифманометрів та манометрів, що контролюють параметри технологічного устаткування з агресивним і неагресивним середовищем і тиском до 38 МПа (380 кг/см2). Кліматичне виконання - УХЛ4 та О2 згідно з ГОСТ 15150-69.